Відбулося чергове засідання кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг
26.02.2020

26 лютого 2020 року в Офісі Генерального прокурора відбулося чергове засідання кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів.

Комісією прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності прокурора однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області з підстав, передбачених п. 6 ст. 43 Закону України «Про прокуратуру» (одноразове грубе порушення правил прокурорської етики), та накладення дисциплінарного стягнення у виді догани.

Також стосовно десяти прокурорів дисциплінарні провадження закрито за відсутності підстав для накладення дисциплінарного стягнення.

Окрім цього, за результатами розгляду висновків у дисциплінарних провадженнях стосовно двох прокурорів Комісією вирішено направити листи до Національного агентства з питань запобігання корупції для проведення повної перевірки поданих ними декларацій. Також Комісія звернеться до відповідного Департаменту Офісу Генерального прокурора щодо перевірки законності прийнятого рішення у кримінальному провадженні з метою з’ясування можливого тиску на прокурора.


Кадрова комісія з розгляду дисциплінарних скарг

кількість переглядів: 204