Колишній заступник голови Херсонської ОДА, який підозрюється у нанесенні тілесних ушкоджень громадянам, відповідатиме у суді
19.02.2020

Прокуратура Херсонської області завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього заступника голови Херсонської облдержадміністрації. Найближчим часом обвинувальний акт відносно нього буде скеровано до суду.

За даними слідства, вказана особа підозрюється у завданні з хуліганських мотивів тілесних ушкоджень двом потерпілим, один з яких – жінка, у вересні 2019 року.

Як повідомлялось раніше, в січні 2020 року за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора СБУ проведено спецоперацію на території міста Херсон, за наслідками якої припинено діяльність злочинної організації, що вчиняла в регіоні насильство над особами і підпали чужого майна. Працівники Офісу Генерального прокурора, зокрема, вивчили стан досудового розслідування у вказаному провадженні і надали відповідні вказівки, які забезпечили притягнення фігуранта до кримінальної відповідальності.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 376