Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру колишньому працівнику спецпідрозділу «Омега»
18.02.2020

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора 17 лютого 2020 року повідомлено про підозру колишньому працівнику внутрішніх військ МВС України, а саме спецпідрозділу «Омега», у перевищенні влади та службових повноважень, а також замаху на умисне вбивство та вбивство.

За версією слідства, вказана особа підозрюється у вчиненні замаху на умисне вбивство протестувальника та умисне вбивство учасника акцій масових протестів впродовж 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській в м. Києві. За даними слідства, зазначені злочини він скоїв способом, небезпечним для життя багатьох осіб та за попередньою змовою групою осіб із числа колишніх працівників РСП ПМОП «Беркут», підпорядкованого ГУ МВС України в м. Києві.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013 – 2014 роках, Офісу Генерального прокурора здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного перешкоджання проведенню мітингів та зборів упродовж листопада 2013 року - лютого 2014 року на Майдані Незалежності в м. Києві, перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів при застосуванні фізичної сили та спеціальних засобів до громадян, організації умисних вбивств протестувальників та іншої злочинної протидії протестним акціям. Досудове розслідування у цьому провадженні проводиться слідчими ДБР.

кількість переглядів: 1334