Прокуратура повідомила про підозру керівникові підрозділу податкової служби у зловживанні службовим становищем, яке спричинило збитки на понад 700 тис грн
13.02.2020

Прокуратура Житомирської області спільно з ДБР повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки начальникові управління по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Державної податкової служби в Житомирській області.

За версією слідства, посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, організував протиправний механізм видачі дозволів на продаж пального місцевим підприємцям.

Протягом червня-серпня 2019 року вказана особа видала 77 незаконних дозволів для автозаправних станцій. Місцевому бюджету спричинено збитків на суму понад 704 тис грн.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.364 КК України проводить ТУ ДБР в м. Хмельницькому.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 267