Перша кадрова комісія з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора затвердила список кандидатів, допущених до складення іспиту та графік його проведення
12.02.2020

12 лютого 2020 року перша кадрова комісія з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора затвердила список кандидатів, допущених до складення іспиту та графік складення іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для кандидатів на посаду прокурора Офісу Генерального прокурора, допущених до складення іспиту.

Завантажити відповідні документи можна за посиланням:
РІШЕННЯ
ГРАФІК на 18 лютого 2020 року
ГРАФІК на 19 лютого 2020 року
ГРАФІК на 20 лютого 2020 року

Звертаємо увагу осіб, які виявили бажання стати прокурором, що робоча група продовжує опрацьовувати надіслані в межах строку прийому документи. Рішення щодо осіб, документи яких сьогодні не розглянуті кадровою комісією з добору, буде прийнято 14 лютого 2020 року.

Якщо ви не маєте інформації щодо факту отримання своїх документів Офісом Генерального прокурора, зверніться до поштового відділення за відповідною інформацією або до робочої групи з добору за телефоном: 596-73-94.

кількість переглядів: 1349