Прокуратура спільно з податківцями вилучили з незаконного обігу понад 1 млн 250 тис літрів паливно-мастильних матеріалів (ФОТО)
11.02.2020

Прокуратура Полтавської області спільно з податковою міліцією припинили збут незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів на території однієї з нафтобаз, вилучивши під час обшуків понад 1 млн 250 тис літрів нафтопродуктів вартістю 37 млн 600 тис грн, документи фінансово-господарської діяльності і чорнові записи. Також до суду направлено клопотання про арешт вилученого майна.

За версією слідства, особи реалізовували через мережі автозаправних станцій паливо низької якості, що не відповідає вимогам Технічного регламенту та ДСТУ, не відображаючи продаж такої «продукції» в бухгалтерському і податковому обліках.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 366 (підробка офіційних документів), ч. 1 ст. 204 (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут і транспортування незаконно виготовленого пального), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 (пособництво в умисному ухиленні від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах) КК України здійснює Державна фіскальна служба, процесуальне керівництво – прокуратура Полтавської області.

Слідчі дії тривають.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 442