Руслан Рябошапка: Захист бізнесу від тиску - один з пріоритетів у діяльності нової прокуратури
07.02.2020

7 лютого 2020 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка поспілкувався з представниками інвесторів та бізнес-спільнотою на запрошення Американської торгівельної палати (ACC) в Україні.

Руслан Рябошапка поінформував, що в рамках реформи системи кримінальної юстиції, нещодавно були затверджені пріоритети діяльності органів правопорядку та прокуратури на 2020 рік. «Одним з цих пріоритетів, зокрема, для нас є захист бізнесу і сприяння тому, щоб інвестиції в економіку нашої країни лише зростали», - зауважив Генеральний прокурор. Цей напрям було визначено з перших днів роботи і створений для цього департамент, який займається процесуальним керівництвом у справах, пов’язаних в тому числі із тиском на бізнес, вже дає гарні результати.

Представники компаній-членів Палати, у свою чергу, зазначили, що наразі вже відчуваються певні зміни щодо зменшення тиску на бізнес. Проте, разом з тим, ще залишаються проблемні питання, на які вони звернули увагу Генерального прокурора.

Учасники зустрічі домовились про подальшу комунікацію, яка сприятиме побудові довіри представників бізнесу до органів правопорядку.

 

кількість переглядів: 376