Прокурори Офісу Генерального прокурора домоглися в суді поновлення розгляду обвинувачення щодо одного з діючих мерів
31.01.2020

Полтавський апеляційний суд 31 січня 2020 року задовольнив апеляційні скарги Офісу Генерального прокурора та потерпілих у кримінальному провадженні за фактом позбавлення волі та спричинення тілесних ушкоджень громадянам під час мирних акцій протесту в січні 2014 року на території м. Харкова. Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено на новий судовий розгляд.

Нагадаємо, районний суд м. Полтави закрив кримінальне провадження за обвинуваченням міського голови та його охоронців, у зв’язку з нібито відмовою сторони обвинувачення від підтримання державного обвинувачення. Слід зазначити, що суд, приймаючи таке рішення, незаконно інтерпретував відсутність прокурорів ГПУ влітку 2018 року з невідомих причин в судовому засіданні як фактичну відмову від обвинувачення.

Хід судового розгляду перебуває на контролі керівництва Офісу Генерального прокурора.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1418