Правоохоронці Сумщини ліквідували конвертаційний центр, діяльність якого завдала понад 8,4 млн грн збитків держбюджету
30.01.2020

Прокуратура Сумської області спільно зі Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області викрила та припинила діяльність групи осіб, які через підконтрольні підприємства реалізовували нафтопродукти за готівку фізичним особам, не зареєстрованим як платники податків. За даними слідства, загальна сума завданих державному бюджету збитків складає щонайменше 8,4 млн грн.

28 січня 2020 року проведено 9 санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів провадження, в їх автомобілях та офісних приміщеннях. Вилучено 9 печаток підприємств, 640 тис грн, понад 4 тис Євро та 6 тис доларів США, прилад для рахування готівки, 215 тис л дизельного палива, 30 тис л бензину А-92, а також документи фінансово-господарської діяльності та чорнові записи.

Наразі досудове слідство за фактом ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України) триває. До суду направлено клопотання про накладення арешту на речові докази, а саме - 113 банківських рахунків одинадцяти підприємств, що відкриті в 17 банках, а також на 52 рахунки, відкриті в Державній Казначейській службі України.

кількість переглядів: 831