Перед судом постануть посадовці міськради, які підозрюються у зловживаннях під час ремонту вулично-дорожньої мережі Черкас
29.01.2020

Прокуратура Черкаської області 29 січня 2020 року направила до суду обвинувальний акт стосовно шести членів організованої групи, серед яких чотири посадові особи Черкаської міськради та два керівника приватних фірм, за фактом зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України). 

За версією слідства, посадовці міської ради замовили роботи з ремонту вулично-дорожньої мережі міста Черкас та перерахували кошти за договором субпідрядникам, які не були сторонами в укладеному договорі. В результаті цього підрядник зміг уникнути сплати податків, а місцевий та державний бюджети недоотримали понад 1,5 млн грн. 

Варто зазначити, що, з метою відшкодування шкоди, завданої державним інтересам діями членів організованої групи, прокуратура області заявила також цивільний позов в межах кримінального провадження. 

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.                                           

кількість переглядів: 209