Прокуратура встановлює обставини неналежного будівництва житла для військовослужбовців у Одеській області
21.01.2020

Офіс Генерального прокурора повідомляє, що інформація, наведена в публікації на Інтернет-ресурсі «Думська», про неналежне будівництво підрядними комерційними організаціями житла для військовослужбовців в смт Чорноморське Одеської області досліджується в рамках кримінального провадження і вказаним обставинам буде надано належну правову оцінку.

Повідомляємо, що за процесуального керівництва військової прокуратури Південного регіону України слідчі поліції здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами завищення вартості та обсягів робіт підрядними організаціями під час будівництва 5 казарм поліпшеного типу у військовому містечку в смт Чорноморське Одеської області (ч. 2 ст. 364 КК України).

Крім того, вказана прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за завищення обсягів та вартості виконаних робіт підрядною організацією під час будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку Дачне-2, що розташований в с. Дачне Одеської області (ч.2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

На цей час у вказаних кримінальних провадженнях проводиться комплекс слідчих, процесуальних дій, призначено та отримано висновки ряду судових експертиз, серед яких судові будівельно-технічні експертизи, котрими установлено порушення при будівництві об’єктів в особливо великих розмірах. Окрім того, тривають окремі дослідження в рамках судово-економічних експертиз, предметом яких є підтвердження заподіяних державі збитків.

За результатами отриманих висновків судових експертиз та аналізу зібраних доказів у їх сукупності буде прийнято рішення про достатність даних для притягнення службових осіб до кримінальної відповідальності.

Спеціалізована прокуратура у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері обороно-промислового комплексу Офісу Генерального прокурора контролює хід досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях.

кількість переглядів: 3