Заступник директора одного з департаментів Харківської міської ради підозрюється у розтраті майна на суму майже 1,9 млн грн
20.01.2020

Заступнику директора одного з департаментів Харківської міської ради повідомили про підозру за ч. 2 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, в особливо великому розмірі).

За даними слідства, службові особи міськради уклали ряд договорів з товариством з обмеженою відповідальністю про закупівлю робіт, зокрема із реконструкції одного з найбільших мостів м. Харкова. Під час проведення вказаних ремонтних робіт, а саме зняття дорожнього покриття, керівник одного з департаментів Харківської міської ради, ймовірно, здійснив розтрату комунального майна шляхом передачі підряднику асфальту за заниженою ціною. Сума матеріальної шкоди, спричиненої територіальній громаді у результаті зазначених дій, склала майже 1,9 млн грн.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1007