Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника командира севастопольського спецпідрозділу «Беркут»
14.01.2020

14 січня 2020 року прокуратура АР Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника командира роти міліції особливого призначення «Беркут» УМВС України, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

За версією слідства, вказана особа, починаючи з лютого 2014 року надавала допомогу та сприяла окупації Криму.

Будучи на посаді заступника командира роти «правоохоронець», організував та забезпечив незаконну перевірку документів громадян та їх транспортних засобів. Також, своїми незаконними діями, протидіяв потраплянню на територію АР Крим представників міжнародних організацій, працівників державних та правоохоронних органів України.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 747