Колишній керівник підрозділу ДСНС в Одеській області підозрюється у службовій недбалості, що призвела до загибелі людей під час пожеж (ФОТО)
14.01.2020

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру у службовій недбалості, що призвела до загибелі людей під час пожеж, колишньому керівнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області (ч. 2 ст. 367 КК України). Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

За інформацією слідства, колишній посадовець як особа, відповідальна за здійснення державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, неналежно виконував службові обов'язки і не здійснював належний контроль за діями підлеглих. Внаслідок цього протягом 2019 року в Одесі сталося три масштабні пожежі, в яких загинули люди: 8 громадян в Одеському обласному медичному центрі психіатричного здоров’я; 9 людей при пожежі у готелі «Токіо Стар»; 16 загиблих в Одеському економічному коледжі. Окрім того, у 2017 році через порушення правил пожежної безпеки у дитячому оздоровчому таборі «Вікторія» загинули діти.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює ДБР за процесуального керівництва прокуратури Одеської області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 369