Офісом Генерального прокурора забезпечено конфіскацію майже 4 млн грн за угодою про визнання винуватості у справі про наркоторгівлю
14.01.2020

Прокурори Офісу Генерального прокурора звернулися до Голосіївського районного суду м. Києва щодо затвердження угоди про визнання винуватості у кримінальному провадженні стосовно одного з обвинувачених в участі у злочинній організації, яка займалась реалізацією наркотиків, психотропних речовин та їх аналогів через мережу Інтернет на території сусідніх держав.

13 січня 2020 року суд на підставі угоди виніс вирок, яким визнав обвинуваченого винним за всіма інкримінованими йому статтями обвинувачення та призначив покарання у вигляді реального позбавлення волі з конфіскацією майна.

Конфіскації підлягатимуть, зокрема, грошові кошти у сумі майже 4 млн грн, виявлені в ході обшуку за місцем проживання обвинуваченого.

Прокуратура і надалі вживатиме заходів до ефективного використання інституту угод у кримінальному провадженні та якнайширшого застосування конфіскації у провадженнях про злочини, пов’язані з отриманням протиправних доходів.

кількість переглядів: 800