Прокуратура повідомила про підозру у службовій недбалості завідуючій господарством одеського коледжу, в якому під час пожежі загинули люди
13.01.2020

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України) завідуючій господарством державного вищого навчального закладу у Одесі.

За інформацією слідства, через неналежне виконання службовою особою своїх безпосередніх обов’язків щодо забезпечення пожежної безпеки у приміщенні освітнього закладу виникла пожежа. Через її трагічні наслідки загинуло 16 людей.

Так, у червні 2014 року співробітники ДСНС України в області склали акт про грубі порушення законодавства про пожежну безпеку та винесли припис про їх усунення. Завідуюча господарством, на думку слідства, не вжила заходів щодо фактичного усунення наявних порушень та не забезпечила можливість безперешкодної евакуації учнів і персоналу в день трагедії.

Незважаючи на наявність не усунутих порушень вимог пожежної безпеки, вказана особа, як член комісії, погодилась з її висновком про готовність учбового корпусу коледжу до нового навчального року.

Наразі вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 453