Офіс Генерального прокурора ініціював перевірки всіх установ виконання покарань та попереднього ув’язнення щодо законності використання земель та державного майна
13.01.2020

За дорученням Офісу Генерального прокурора всі регіональні прокуратури розпочали масштабні перевірки установ Державної кримінально-виконавчої служби України (ДКВС) на предмет законного та ефективного використання державного майна. Йдеться про земельні ділянки, яких у користуванні зазначених установ та оренді знаходиться понад 44 тис га, з них більше 90% земель – сільськогосподарського призначення. Також перевірятимуться сотні об’єктів нерухомої державної власності - підприємства ДКВС, складські, виробничі приміщення, майстерні, навчальні заклади. Загалом перевірка охопить близько 140 установ за період роботи з 2014 року.

Як свідчить практика попередніх років, нерухоме державне майно, що перебуває на балансі ДКВС, використовується не достатньо раціонально та не забезпечує основної своєї функції – створення належних умов тримання засуджених та ув’язнених.

кількість переглядів: 1123