Офіс Генпрокурора направив до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб за фактом ухилення від сплати 13,8 млн грн податків
10.01.2020

Офіс Генерального прокурора закінчив досудове розслідування та направив до Києво-Святошинського районного суду Київської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох осіб в ухиленні від сплати податків та інших злочинів пов’язаних з нерухомістю.

За даними слідства, вказані особи упродовж 2016-2017 років займалися будівництвом та подальшим продажем нерухомого майна, яке розташоване у Київській області. При цьому, як свідчать зібрані стороною обвинувачення докази, вони ухилилися від сплати податків та зборів на суму 13,8 млн грн.

Крім того, зазначені особи обвинувачуються в тому, що відчужили арештоване майно, а також не виконали судове рішення, яке набрало законної сили після перегляду в апеляційному та касаційному порядку.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 565