Зупинено діяльність підприємства, яке здійснювало незаконне виготовлення та реалізацію етилового спирту
11.01.2020

За процесуального керівництва прокуратури Київської області зупинено діяльність одного з державних підприємств, яке здійснювало незаконне виготовлення та реалізацію етилового спирту.

За версією слідства, керівники та відповідальні особи одного із державних підприємств, в порушення норм Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», упродовж 2014-2019 років займались незаконним виготовленням, зберіганням та збутом етилового спирту на території усієї України, у тому числі на території Київської області. Слід зазначити, що підприємство не має спеціального дозволу (ліцензії) на виготовлення підакцизного товару – спирту етилового.

За результатами проведених обшуків працівниками СУ ФР ГУ ДФС у Київській області та оперативного супроводу ОУ ГУ ДФС у Київській області виявлено та вилучено понад 630 тонн незаконно виготовленого підакцизного товару.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

кількість переглядів: 120