Офіс Генерального прокурора братиме участь у розробці законодавчих змін щодо порушень норм пожежної безпеки
10.01.2020

Представники Офісу Генерального прокурора будуть долучені до роботи над законодавчими змінами щодо посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки, зокрема у закладах освіти, а також до розробки національної стратегії з розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі.

Таким чином, Уряд врахував відповідні пропозиції Генерального прокурора Руслана Рябошапки, направлені Прем’єр-міністру після трагічних подій в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Оскільки пожежонебезпечна ситуація у закладах освіти всіх рівнів притаманна всім регіонам України, Уряд напрацьовує низку законопроектів як з перегляду штрафів, так і зі скорочення строків розгляду судових справ щодо застосування заходів реагування у разі встановлення порушення вимог пожежної безпеки.

Нагадаємо, у 2019 році суд задовольнив 68 позовів прокуратури про визнання протиправною бездіяльності органів державної влади та місцевого самоврядування з дотримання пожежної безпеки з вимогами виправити порушення. Всього прокурори пред’явили 79 таких позовів.

кількість переглядів: 372