Прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання недійсною збиткової для державного банку угоди на суму понад 1,3 млрд гривень
08.01.2020

Прокуратура звернулась до суду з позовом в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України та «Укрексімбанку» до одного з приватних акціонерних товариств про визнання недійсним збиткового для держави договору на суму понад 1,3 млрд гривень.

Встановлено, що між АТ «Укрексімбанк» та зазначеним товариством у 2018 році підписано кредитний договір, який передбачав заміну для підприємства-боржника зобов’язань на нові, зокрема значно відтерміновано кінцевий строк погашення боргу – до 25 грудня 2031 року, а також суттєво зменшено розмір відсотків за користування кредитом.

Довідково: Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується детективами Національного антикорупційного бюро України, за фактом зловживання своїм службовим становищем службовими особами АТ «Укрексімбанк» у ході цивільно-правових відносин із зазначеним товариством, надаючи йому незаконні переваги, чим спричинено тяжкі наслідки державному банку, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

кількість переглядів: 1206