Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.09.2019

Судом враховано принципову позицію прокурорів та залишено без змін вирок Ю. Крисіну

      

Касаційним кримінальним судом Верховного Суду 10.09.2019 відхилено касаційні скарги сторони захисту та залишено без змін вирок Апеляційного суду міста Києва від 13.06.2018, яким Ю. Крисіна визнано винуватим у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчиненому групою осіб, із застосуванням предмету, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень, що мало місце під час Революції Гідності в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року відносно журналіста газети «Вести» В. Веремія, та засуджено на 5 років позбавлення волі, які належить відбувати реально.

Колегією суддів враховано принципову позицію прокурорів щодо законності вироку суду апеляційної інстанції та їх заперечення на касаційні скарги захисників засудженого, які наполягали на скасуванні зазначеного вироку від 13.06.2019 та звільненні Ю. Крисіна від відбування покарання з випробуванням.

Наразі засуджений продовжує відбувати призначене вироком Апеляційного суду міста Києва покарання в одній з виправних установ.

Постанова Верховного Суду є остаточною і оскарженню не підлягає.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1366