Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.07.2019

Припинено діяльність злочинної організації, учасники якої незаконно збували особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах

      

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України Головним слідчим управлінням Національної поліції України при супроводженні Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції викрито злочинну організацію, учасники якої незаконно збували на території України особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах.

З метою викриття їхньої злочинної діяльності правоохоронними органами здійснено ряд оперативних закупок та одночасно 28 обшуків у домоволодіннях і транспортних засобах учасників цієї організації.

За результатами обшуків вилучено наркотичні засоби, психотропні речовини, їхні аналоги та прекурсори, знаряддя для їх незаконного виготовлення, зважування, пакування та зберігання, грошові кошти, транспортні засоби та інші речі, здобуті злочинним шляхом, що є доказами злочинної діяльності.

Наразі вісьмох учасників злочинної організації затримано в порядку ст. 208 КПК України та їм повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307 КК України.

У суді вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відповідно до ст. 12 КК України інкриміновані їм злочини належать до категорії особливо тяжких, за вчинення яких передбачено покарання у виді позбавлення волі строком від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1370