Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.07.2019

Прокурором Закарпатської області повідомлено про підозру керівнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства у зловживанні службовим становищем, що спричинило природно-заповідному фонду понад 2,6 млн грн збитків

                              

Прокурором Закарпатської області начальнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства повідомлено про підозру у зловживанні своїм службовим становищем, що заподіяло природно-заповідному фонду збитки у розмірі понад 2,6 млн грн (ч.2 ст.364 КК України).

Мова йде про те, що підозрюваний, спільно з першим заступником ЗОУЛМГ та директором одного з місцевих лісових господарств в період 2016 року, зловживаючи службовим становищем допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду «Ужгородського ЛГ».

Так, безпосередньо керівник ЗОУЛМГ, як вважає слідство, незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП «Ужгородського ЛГ», на підставі чого керівник місцевого лісового господарства, за попереднім погодженням з першим заступником начальника ЗОУЛМГ, безпідставно видав та погодив лісорубні квитки.

В подальшому, на думку правоохоронців, на підставі цих документів на території природньо-заповідного фонду незаконно проведено санітарні рубки. Загальна сума заподіяних збитків, відповідно до висновків експерта, склала понад 2,6 млн грн.

Порушення посадовців ЗОУЛМГ задокументовано процесуальними прокурорами та слідчими прокуратури Закарпатської області спільно зі співробітниками управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України.

Нагадаємо, до цього, процесуальними прокурорами та слідчими слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України повідомлено про підозру одному із заступників Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та директору одного з місцевих лісових господарств у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України).

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі прокуратури Закарпатської області.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами прес-служби прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 311