Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.07.2019

CБУ викрила на хабарі заступника голови Державної архівної служби

      

У Києві співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі одного із заступників голови Державної архівної служби.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець категорії «А» вимагав 10 тис доларів США від чоловіка за сприяння у влаштуванні на державну службу у Фонд держмайна. Чиновник обіцяв «вирішити питання» через свої зв’язки серед посадовців Фонду.

Правоохоронці затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу у ресторані в центрі столиці під час отримання другої частини хабара у розмірі 4,8 тис доларів США.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 368 КК України, тривають слідчі дії, вирішується питання щодо оголошення чиновнику підозри в скоєнні злочину. Також перевіряється інформація стосовно можливої причетності до кримінального правопорушення службових осіб Фонду держмайна.

Операція проводилась спільно з детективами Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1107