Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.07.2019

Дмитро Сторожук: Завдяки співпраці правоохоронців декількох країн в Україні було вилучено 400 кг кокаїну

       

Департаментом міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України спільно з Головним слідчим управлінням та Департаментом протидії наркозлочинності Національної поліції України ліквідовано потужний міжнародний канал постачання кокаїну на територію України.

«Під час слідчих дій було затримано 9 учасників наркокартелю, серед яких 2 громадянина Королівства Нідерландів, 1 громадянин Великої Британії, 1 - Республіки Туреччина, 1 – Російської Федерації та 4 громадянина України, у яких вилучено понад 400 кг кокаїну загальною вартістю, за цінами "чорного ринку", понад 60 мільйонів доларів США», - повідомив перший заступник Генерального прокурора Дмитро Сторожук.

За його словами, шести особам судом уже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із одночасним розміром застави на загальну суму майже 200 млн грн. Стосовно трьох затриманих судом вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

На даний час тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Довідково: кримінальна відповідальність за статтями 305 і 307 КК України, тобто за контрабанду наркотичних засобів в особливо великих розмірах та за незаконне зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів в особливо великих розмірах становить 12 років позбавлення волі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 821