Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.06.2019

Оголошено підозру командиру роти ПМОП «Беркут» за перевищення влади щодо учасників акції протесту в січні 2014 року біля Києво-Святошинського суду

          

Управлінням спеціальних розслідувань за процесуального керівництва прокурорів відділу Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України продовжується системна робота з розслідування злочинів, вчинених під час акцій протесту у 2013-2014 роках.

Так, слідчими зібрано докази та притягнуто до кримінальноївідповідальності командира роти ПМОП «Беркут» при ГУ МВС України в м. Києві за підозрою у перевищенні влади, що супроводжувалося насильством під час проведення акції протесту біля Києво-Святошинського районного суду.

Указаному керівнику підрозділу міліції спецпризначення інкриміновано вчинення спільно з підлеглими співробітниками, з перевищенням влади та своїх службових повноважень, 10.01.2014 року під час проведення громадянами та народними депутатами України акції протесту біля Києво-Святошинського районного суду незаконного перешкоджання проведенню мітингу, неправомірне застосування сили до учасників акції протесту та інших перехожих громадян, безпідставне заподіяння тілесних ушкоджень 11 громадянам, 2 народним депутатам України та журналісту.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ст. 340, ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 171 КК України (перевищенні влади, умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів).

До слідчого судді подано клопотання про застосування запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 411