Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.06.2019

Анатолій Матіос провів зустріч із делегацією Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні

    

Заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос провів зустріч з делегацією Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні на чолі з Фіоною Фрейзер.

Під час зустрічі Анатолій Матіос поінформував делегацію щодо результатів розслідування низки актуальних кримінальних проваджень, розпочатих за фактами вчинення в районі проведення АТО/ООС злочинів, пов’язаних із свавільним позбавленням волі, катуванням, жорстоким поводженням, порушеннями прав людини, посяганням на власність цивільних осіб тощо.

Також Головний військовий прокурор висловив деякі зауваження до звітів, які публікуються Місією ООН щодо стану дотримання прав людини в Україні, а також повідомив про активні зусилля Головної військової прокуратури, спрямовані на повне та неупереджене розслідування кримінальних правопорушень, вчинених всіма сторонами збройного конфлікту.

Голова Місії, пані Фіона Фрейзер, відзначила значні зміни у сфері захисту прав людини в Україні, одночасно позитивно оцінивши роботу Головної військової прокуратури.

У той же час Анатолій Матіос загострив увагу на необхідності збільшення числа робочих зустрічей для обміну даними та думками перед підготовкою майбутніх звітів Моніторингової Місії ООН.

За результатами зустрічі було висловлено готовність до подальшого співробітництва у сфері захисту прав людини в Україні та обговорено шляхи реалізації спільних проектів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Департаменту міжнародно-правового співробітництва

кількість переглядів: 1295