Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.06.2019

Офіцера поліції Буковини викрито на підкупі працівника військкомату (ФОТО)

        

20 червня 2019 року за процесуального керівництва військової прокуратури Чернівецького гарнізону Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Хмельницькому, за матеріалами та спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Чернівецькій області, задокументовано факт надання неправомірної вигоди начальником одного з відділення поліції Сторожинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, який цим же намагався підкупити офіцера відділу одного з районних військових комісаріатів Буковини.

Перша частина хабара у розмірі 1 тис євро призначалася за вирішення питання щодо визнання призовника непридатним для проходження військової служби за станом здоров’я та уникнення від призову на строкову військову службу. Всього поліціант, діючи за попередньою змовою групою осіб, планував передати службовим особам військкомату неправомірну вигоду в сумі 2 тис 500 євро за вирішення вказаного питання.

Перша частина неправомірної вигоди виявлена та вилучена в повному обсязі. Підполковника поліції затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Вирішуються питання щодо повідомлення офіцеру поліції про підозру у вчиненні злочину, звернення до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 448