Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.06.2019

На Дніпропетровщині за втручання прокуратури підприємство повернуло громаді земельну ділянку вартістю понад 1,5 млрд грн

          

Господарським судом Дніпропетровської області розглянуто справу за позовом Криворізької місцевої прокуратури № 3 в інтересах держави в особі Криворізької міської ради до публічного акціонерного товариства про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю понад 1,5 млрд грн.

Прокуратурою встановлено, що вказана земельна ділянка надана товариству в оренду у 2006 році для потреб, пов’язаних з користуванням надрами (видобування корисних копалин відкритим способом у кар’єрі «Південний»). Однак, з травня 2017 року підприємство не має спеціального дозволу та не здійснює видобування корисних копалин у вказаному кар’єрі, а отже - земельну ділянку за цільовим призначенням не використовує, що стало підставою для дострокового розірвання договору оренди вказаної земельної ділянки та повернення її державі.

В ході судового розгляду справи публічним акціонерним товариством добровільно повернуто земельну ділянку вартістю понад 1,5 млдр грн територіальній громаді.


За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 995