Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.06.2019

На хабарі у 50 тис грн викрито слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Донецькій області

      

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську, 04.06.2019 викрито слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Донецькій області, який вимагав та одержав неправомірну вигоду на загальну суму 50,6 тис грн від громадянина за закриття кримінального провадження за фактом ДТП.

Відразу після одержання чергової частки неправомірної вигоди в сумі 40 тис грн слідчого затримано в порядку ст. 208 КПК України, проводяться першочергові слідчі дії, готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Довідково: за скоєння вказаного злочину кримінальним кодексом України передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 331