Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.06.2019

На хабарі викрито одного із керівників Мелітопольського ОМВК Запорізької області

        

Військова прокуратура Запорізького гарнізону Південного регіону України спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого в м. Мелітополі, за оперативного супроводження УЗЕ в Запорізькій області ДЗЕ НП України та 4 відділу 5 управління ВКР ДКР СБУ, в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, викрила факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником військового комісара − начальником відділення комплектування Мелітопольського об'єднаного міського військового комісаріату Запорізької області.

Установлено, що за зняття військовозобов’язаного з військового обліку в Заводському РВК м. Запоріжжя та непризов його Мелітопольським ОМВК на строкову військову службу посадовець вимагав 29 тис грн хабара.

Після одержання 03.06.2019 всієї суми неправомірної вигоди, заступника військового комісара затримали правоохоронці.

Військова прокуратура Запорізького гарнізону вирішує питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та готує клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 686