Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.06.2019

Затримано групу осіб, які вимагали та в шахрайський спосіб заволоділи коштами директора двох гранітних кар’єрів в сумі 30 тис доларів США, а також 390 тис доларів США за підписання документів щодо повернення майна

      

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та оперативного супроводу військової контррозвідки СБУ, слідчими Територіального управління Державного борю розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, 03.06.2019 затримано групу осіб, які вимагали та в шахрайський спосіб заволоділи коштами директора двох гранітних кар’єрів в сумі 30 тис доларів США для їх передачі службовим особам Державної служби геології та надр України і правоохоронних органів за складання позитивного акту перевірки щодо одного з належних заявникові кар’єру, поновлення ліцензії на видобування надр та невчинення «тиску на бізнес», а також 390 тис доларів США (10 млн грн) за підписання документів щодо повернення майна та майнових прав по іншому кар’єру.

Наразі затримано чотирьох осіб. Після завершення невідкладних слідчих дій, затриманим особам, а також службовим особам органу контролю повідомлятиметься про підозру за ч. 3 ст.206-2, ч. 4 ст. 189, ч. 4 ст.190 КК України з обранням запобіжних заходів.

Довідково: сукупність вчинених правопорушень передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади та з конфіскацією майна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 667