Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.05.2019

Генеральною прокуратурою України здобуто додаткові докази військової присутності Російської Федерації в Донецькій області

                                         

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідуються за фактами застосування представниками влади і командуванням Збройних Сил Російської Федерації засобів ведення війни заборонених міжнародним правом, інших порушень законів та звичаїв війни, передбачених міжнародними договорами, поєднані з умисними вбивствами.

У ході слідчих (розшукових) дій в зоні проведення операції Об’єднаних сил працівниками управління спільно зі співробітниками військової контррозвідки Служби безпеки України виявлено снайперську гвинтівку СВД із оптичним прицілом ПСО-1 російського виробництва зі штатним заводським прикладом та цівкою, що постачаються на замовлення Збройних Сил Російської Федерації.

Вказана снайперська гвинтівка з оптичним прицілом віднайдена після знищення позиції снайпера російсько-терористичних військ поблизу населеного пункту Красногорівка Мар’їнського району Донецької області на початку березня 2018 року.

Разом із цим, у населеному пункті Водяне Волноваського району Донецької області військовослужбовцями Збройних Сил України виявлено 72 мм малогабаритний реактивний вогнемет «МРО-А» з пострілом, в характерному для Збройних Сил Російської Федерації камуфляжному фарбуванні.

За попередньою інформацією Міністерства оборони України, зазначені засоби ураження на забезпеченні Збройних Сил України не перебувають.

Місця виявлення зазначених зразків, а також факти їх використання в Донецькій області, свідчать про військову агресію Збройних Сил Російської Федерації та підконтрольних їм незаконних збройних формувань.

На теперішній час проводяться відповідні експертизи, досудове розслідування триває.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 484