Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.05.2019

Військовою прокуратурою Харківського гарнізону об’єднаних сил спільно з іншими правоохоронцями викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовцем Державної виконавчої служби (ФОТО)

                               

За процесуального керівництва військової прокуратури Харківського гарнізону слідчими відділу спеціальної поліції ГУНП в Харківській області, спільно з оперативними співробітниками управління захисту економіки в Харківській області, в рамках контролю за вчиненням злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, задокументовано факт вимагання та одержання заступником начальника одного з відділ Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області неправомірної вигоди на загальну суму 2 тис доларів США від громадянина України за зняття арешту з квартири без відповідного рішення суду.

22.05.2019 після одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 1,8 тис доларів США шляхом зарахування на картковий рахунок іншої особи, посадова особа вказаного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Харківській області затримана у порядку ст. 208 КПК України.

На даний час вирішується питання про повідомлення указаній особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 947