Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.05.2019

Генпрокуратурою закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом подій, що мали місце 19.09.2018 поряд з будівлею САП

                  

Департаментом організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно двох працівників "спецназу" Національного антикорупційного бюро України.

Встановлено, що вказані особи підозрюються у незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з погрозою застосування фізичного насильства небезпечного для здоров'я потерпілого та у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу.

Дії підозрюваних остаточно кваліфіковано за ч. 3 ст. 289, ч. 2 ст.365 КК України.

У порядку ст. 290 КПК України, 22.05.2019, визнавши зібрані під час досудового розслідування докази достатніми для складання обвинувального акту у кримінальному провадженні, підозрюваним та їх захисникам повідомлено про завершення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів досудового розслідування для ознайомлення.

Довідково: за санкціями ч. 3 ст. 289, ч 2 ст. 365 КК України підозрюваним загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

Відділ зв'язків із громадськістю та ЗМІ

Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 943