Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.04.2019

Під час одержання неправомірної вигоди затримано начальника відділу погашення боргу Ірпінського управління ГУ ДФС в Київській області

       

Слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, під процесуальним керівництвом Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях, Генеральної прокуратури України та прокуратури міста Києва, за оперативного супроводження працівників ГУ БКОЗ СБУ та ГУ ВБ ДФС України, у ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням), під час одержання неправомірної вигоди затримано начальника відділу погашення боргу Ірпінського управління ГУ ДФС в Київській області.

Так, 24 квітня 2019 року, зазначену особу викрито під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 15 тис грн від фізичної особи підприємця за незастосування щодо останнього штрафних санкцій.

Наразі вирішується питання про затримання вказаної особи в порядку ст. 208 КПК України, готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та вживаються заходи щодо обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 43