Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.04.2019

У районі проведення операції об’єднаних сил викрито злочинну схему викрадення військового майна

      

16.04.2019 за процесуального керівництва військової прокуратури Луганського гарнізону слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську, спільно зі співробітниками УЗЕ в Луганській області ДЗЕ НП України, в рамках контролю за вчиненням злочину у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 410 КК України задокументовано та припинено злочинну схему викрадення військового палива з однієї із військових частин залученої до операції об’єднаних сил.

Встановлено, що упродовж грудня 2018 року - квітня 2019 року, службові особи військової частини, діючи організованою групою з двома цивільними особами, шляхом безпідставного списання, викрали понад 70 тонн військового палива на загальну суму понад 1,5 млн грн. Вказане пальне цивільні особи за грошову винагороду вивозили з території військової частини та реалізували третім особам на території Донецької та Луганської областей.

17.04.2019 після безпосереднього розподілу між учасниками організованої групи коштів, отриманих від реалізації військового палива, з яких 40 тис грн одержано військовою службовою особою, їх затримано в порядку ст. 208 КПК України. Кошти виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення огляду місця події.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

За результатами їх проведення буде вирішено питання щодо повідомлень про підозру та обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою, а також відсторонення від посади.

 

 

 

 

 
Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 245