Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.04.2019

Генеральною прокуратурою України підтримано публічне обвинувачення стосовно колишньго директора державного лісогосподарського підприємства

       

Під час судового розгляду справи держобвинувачами повністю доведено вину посадовця у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

Установлено, що директор ДП "Миргородське лісове господарство", зловживаючи своїм службовим становищем, діючи всупереч інтересам служби, з метою отримання суб'єктами господарювання неправомірної вигоди, упродовж першого кварталу 2017 року реалізував останнім необроблену деревину по заниженим цінам, внаслідок чого державі спричинено матеріальну шкоду на півмільйона гривень.

Миргородським міськрайонним судом Полтавської області підтримано принципову та послідовну позицію сторони держобвинувачення і засуджено колишньго посадовця до реальної міри покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в держпідприємствах строком на 2 роки зі штрафом в розмірі 8500 гривень.

Також судом у повному обсязі задоволено позов прокурора та стягнуто збитків з обвинуваченого на користь держави, в особі ДП "Миргородське лісове господарство".

Такий вирок суду має стати засторогою для тих, хто порушує Закон у надії на безкарність.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 237