Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.04.2019

У Генеральній прокуратурі відбувся семінар з питань удосконалення інформаційних систем

     

17 квітня 2019 року управлінням організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи спільно з Департаментом інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення проведено науково-методичний семінар на тему: «Удосконалення інформаційно-аналітичних систем «Єдиний реєстр досудових розслідувань» та «Облік і статистика органів прокуратури» у світлі законодавчих змін».

Вказаний семінар відкрив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. У заході взяли участь керівники регіональних та місцевих прокуратур, а також працівники підрозділів ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи у режимі відеоконференцзв’язку.

Під час проведення семінару позитивно відзначено проведену роботу щодо оновлення програмного забезпечення цих систем з урахуванням законодавчих змін та практичних напрацювань, вжиті заходи щодо автоматизації слідчої звітності.

У ході заходу визначено пріоритети розвитку Реєстру, зокрема запровадження електронного кримінального провадження та розробку робочого кабінету, як засобу швидкої комунікації між учасниками кримінального провадження.

Також акцентовано увагу на забезпеченні формування об’єктивних відомостей про стан злочинності та результати прокурорсько-слідчої роботи, що є спільним завданням органів прокуратури всіх рівнів.

Учасників семінару ознайомлено зі змінами, які проведено у інформаційно-аналітичних системах.

При цьому розкрито проблемні питання організації роботи у цьому напрямі та обговорено шляхи їх вирішення.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 255