Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.04.2019

Генеральною прокуратурою України вчергове задокументовано факт зухвалого порушення Російською Федерацією та її окупаційною адміністрацією законів та звичаїв війни

    

Російсько-терористичні сили, застосовуючи важку артилерію, усупереч міжнародному гуманітарному праву 14.04.2019 близько 20 год. 00 хв. вчергове здійснили з тимчасово окупованої території Луганської області прицільний обстріл м. Золоте-4 Попаснянського району Луганської області.

На місце події виїхала група у складі працівників управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України.

Прокурори вказаного управління, додержуючись вимог процесуального законодавства України, задокументували факти порушення російсько-терористичними силами законів та звичаїв війни.

Зокрема, під час огляду місця події виявлено, що внаслідок артилерійського обстрілу пошкоджено 3 житлових будинка.

На теперішній час встановлено, що обстріл здійснювався гранатометними снарядами із м. Золоте-5 Луганської області (тимчасово окупована територія).

Вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до вчинення зазначеного злочину.

Здобуті докази про порушення Російською Федерацією та її окупаційною адміністрацією норм міжнародного права буде передано до Міжнародного кримінального суду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1047