Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.04.2019

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрівся з представниками Українсько-Арабської Ділової Ради

    

У понеділок, 15 квітня 2019 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко провів зустріч із делегацією Українсько-Арабської ділової Ради на чолі із Шейхом Емадому Абу Алрубом.

У ході зустрічі сторонами обговорено питання налагодження співробітництва між компетентними органами зацікавлених країн, одночасно окрему увагу було приділено питанням захисту інвестицій арабських інвесторів в Україні, зокрема інвесторів із Королівства Саудівська Аравія.

Шейх Емад Абу Алруб відзначив, що Україна розглядається арабськими інвесторами як країна з перспективними можливостями і потужною правоохоронною системою, готовою захистити права громадян, як своїх так і іноземних.

У свою чергу, Юрій Луценко поінформував делегацію про здобутки у сфері міжнародного співробітництва між Генеральною прокуратурою України та компетентними органами країн Арабського Світу, а також про діяльність органів прокуратури у сфері протидії корупції.

За результатами зустрічі Шейх Емад Абу Алруб запросив Генерального прокурора України Юрія Луценка здійснити офіційний візит до Королівства для подальшого налагодження безпосереднього співробітництва із представниками правоохоронних органів Королівства Саудівська Аравія.
За матеріалами Департаменту міжнародно-правового співробітництва

кількість переглядів: 229