Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.04.2019

Юрій Луценко: Ви будете змінювати прокуратуру в правильному напрямку – служити державі і людям (ФОТО, ВІДЕО)

                                  

У вівторок, 16 квітня 2019 року, у Національній академії прокуратури України відбулось відкриття навчання зі спеціальної підготовки для другого набору кандидатів на посаду прокурора.

У заході взяли участь Генеральний прокурор України Юрій Луценко, ректор Національній академії прокуратури України Михайло Лошицький, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталій Грушковський, керівник компоненту з верховенства права Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фабіан Льовенберг, старший радник з питань прокуратури Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Кароліна Ріус Аларко та інші.

«Сьогодні ви починаєте шлях до прокуратури, яка за останні роки показала свою дієвість», - зазначив Юрій Луценко та поінформував присутніх про реформи і зміни, які відбулись у системі органів прокуратури. «Вважаю найголовнішою дією реформи, попри все перелічене, саме те, що ми набираємо місцевих прокурорів незалежно від їхньої практики в органах прокуратури, адже раніше так не було, це була абсолютно закрита система», - зауважив він та додав, що зараз близько 80% кандидатів прийшли з-поза системи.

«Ви будете змінювати прокуратуру в правильному напрямку – служити державі і людям. Знання необхідні для того, щоб захистити закон і справедливість, людину і державу», - наголосив Генеральний прокурор України.

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталій Грушковський закликав відповідально віднестись до спеціальної підготовки, адже в Академії за підтримки ГПУ та міжнародних партнерів зроблять все можливе, щоб навчити кандидатів до зразка європейського прокурора.

Керівник компоненту з верховенства права Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фабіан Льовенберг зазначив, що представники міжнародного суспільства і міжнародних донорів, які допомагають Україні, готові надавати подальшу підтримку, адже наразі багато чого зроблено, але є ще над чим працювати.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 239