Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.04.2019

На Одещині викрито працівника місцевої прокуратури, який сприяв діяльності злочинного угруповання, що займалося махінаціями з нерухомістю

                 

Працівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури затримано на отриманні неправомірної вигоди. Свої послуги він оцінив у 10 тис дол США.

Під час розслідування протиправної діяльності злочинного угруповання, що займалося квартирними оборудками, правоохоронці встановили причетність до сприяння їх функціонуванню співробітника місцевої прокуратури.

Співробітник, за даними слідства, «допомагав» вирішувати питання про повернення вилучених коштів та зміну запобіжних заходів.

Загалом правоохоронні органи підтвердили 6 фактів привласнення квартир шахрайськими діями злочинної групи, діяльності якої сприяв працівник прокуратури.

Крім того, під час обшуків помешкань фігурантів квартирних оборудок, правоохоронні органи вилучили арсенал зброї: 7 реактивних протитанкових гранат «РГД - 22», 8 тротилових шашок, електродетонатори, під ствольний гранатомет тощо.

Вказаній особі вже повідомили про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Вирішується питання про обрання прокурору запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники Управління захисту економіки в Одеській області та Управління Служби безпеки в області.За матеріалами прес-служби прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 243