Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.03.2019

Прокурорами військової прокуратури Харківського гарнізону припинено корупційнну діяльність правоохоронця

      

За процесуального керівництва військової прокуратури Харківського гарнізону об'єднаних сил слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Полтаві, спільно з оперативними співробітниками ГВ БКОЗ Управління СБУ в Харківській області та Харківського управління ДВБ НП України, 26.03.2019 задокументовано та припинено злочинну діяльність старшого оперуповноваженого оперативно-пошукового відділу Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області, який вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 5 тис дол США за сприяння у вирішенні питання щодо призначення йому покарання за вчинене кримінальне правопорушення, не пов’язаного з позбавленням волі.

Одразу після вчинення злочину зловмисника затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а одержані ним грошові кошти вилучені.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та направлення до суду клопотання про застосування відносно нього запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1047