Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.01.2019

ГПУ спільно з ДБР та СБУ під час одержання неправомірної вигоди затримано співробітника Прилуцького відділу поліції ГУ НП у Чернігівській області

                                

Слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, під процесуальним керівництвом Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Служби безпеки України, у ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням), під час одержання неправомірної вигоди затримано співробітника Прилуцького відділу поліції ГУ НП у Чернігівській області.

Так, 17 січня 2019 року, зазначену особу викрито під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 3 тис доларів США від громадянина України за непритягнення до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень і заволодіння чужим майном.

Наразі поліцейського затримано в порядку ст. 208 КПК України, готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та вживаються заходи щодо обрання запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 645