Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.01.2019

За клопотанням Генпрокуратури будинок по вул. П. Сагайдачного передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

      

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами відчуження за заниженою вартістю нежилого будинку комунальної власності міста Києва по вул. П. Сагайдачного загальною площею 381,3 кв м, його незаконної приватизації неправомочною особою та подальшої легалізації, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364-1, ч. 2 ст. 233 та ч. 2 ст. 209 КК України.

Будинок по вул. П. Сагайдачного розташований в історичному ареалі міста Києва, на території Державного історико- архітектурного заповідника «Стародавній Київ».

З метою збереження зазначеного будинку, який протиправно вибув із власності територіальної громади міста Києва, недопущення подальшої втрати його економічної вартості, за клопотанням Генеральної прокуратури України ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 4 січня 2019 року його передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Досудове розслідування триває, проводяться слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне та неупереджене дослідження усіх обставин злочину.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 266