Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.12.2018

Генпрокуратура продовжує розслідування у справах Майдану

      

Слідчими управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами незаконного переслідування правоохоронними органами учасників акцій протесту шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності, винесення суддями відповідних рішень у період грудня 2013 року – лютого 2014 року, а також щодо організації цих протиправних дій службовими особами ДДАІ МВС України, Генеральної прокуратури України та Адміністрації Президента України.

У ході розслідування повідомлено про підозру колишньому інспектору ДПС роти спеціального призначення полку ДПС ДАІ ГУМВС України в м. Києві, у вчиненні службового підроблення під час складання протоколу про адміністративне правопорушення за ст. 122-2 КУпАП з метою незаконної протидії мирним акціям протесту учасників ГО «Автомайдан», за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 27, ч. 1 ст. 366, ст. 340 КК України.

У зв’язку з ухиленням вказаної особи від явки до органу досудового розслідування, 24.11.2016 останній оголошений у розшук. 03.12.2018 працівниками СБУ та Генеральної прокуратури України, підозрюваного було затримано та доставлено до суду з метою розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу. 04.12.2018 суддею Печерського районного суду м. Києва винесено рішення про обрання йому запобіжного заходу у виді особистого зобов’язання.

Досудове розслідування у провадженні триває. Раніше за вказаними фактами до суду скеровано обвинувальні акти відносно 21 працівника ДАІ. Наразі триває їх судовий розгляд.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1898