Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.12.2018

Завдяки Генпрокуратурі у Верховному Суді було попереджено вибуття з державної власності особливо цінних земель площею 62,25 га вартістю майже 95 млн грн

      

Установлено, що головою Пустомитівської районної державної адміністрації в порушення вимог законодавства прийнято розпорядження про вилучення з постійного користування Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України особливо цінної земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 62,25 га для подальшого надання у власність громадянам.
Під час реалізації функції представництва прокуратура Львівської області звернулась із позовом про визнання недійсним розпорядження голови Пустомитівської РДА.

Рішенням господарського суду Львівської області у позові прокурора відмовлено.

У подальшому Львівським апеляційним господарським судом рішення суду першої інстанції скасовано та прийнято нове, яким позов прокурора задоволено.

Не полишаючи спроби залишити чинним розпорядження з метою подальшого надання у власність громадянам зазначеної земельної ділянки, орган місцевого самоврядування постанову апеляційного господарського суду оскаржив до Верховного Суду.

За активної участі Генеральної прокуратури України Верховний Суд 04.12.2018 касаційну скаргу залишив без задоволення, а постанову Львівського апеляційного господарського суду – без змін.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1072