Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.12.2018

Генпрокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника апарату Дарницького районного суду м. Києва

     

Управлінням спеціальних розслідувань за процесуального керівництва прокурорів відділу Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України продовжується системна робота з розслідування злочинів, вчинених під час акцій протесту у 2013-2014 роках.

Так, 26.11.2018 до суду передано обвинувальний акт стосовно керівника апарату Дарницького районного суду м. Києва за ч. 2 ст. 376-1 КК України за незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду (внесення неправдивих відомостей до цієї системи) при розподілі справ між суддями щодо застосування до учасників протестних акцій та інших громадян запобіжних заходів у січні-лютому 2014 року.

В іншій частині досудове розслідування триває. Збираються та перевіряються на предмет достатності для притягнення до кримінальної відповідальності докази стосовно співучасників цих та інших злочинів.

Довідково: ч. 2 ст. 376-1 КК України – незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду, тобто умисне внесення неправдивих відомостей до автоматизованої системи документообігу суду, вчинене службовою особою, яка має право доступу до цієї системи, за попередньою змовою групою осіб – карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 489